Antalya Masaj Salonu Belek Şubesi

Tarih: 23 Nisan 2019

antalya masaj salonu belek

Antalya masaj salonu Belek ‘te de hizmet vermektedir. Masaj her ne kadar keyfi olarak yapılsa da aslında tıbbi olarak da birçok yararı bulunan bir uygulama çeşididir. Çoğu doktor çeşitli hastalıkların tedavisi için bile masaj yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Vücudun sistemlerini düzenler, tedavi eder daha sağlıklı bir hale getirir. Türkiye’de de masaj kültürü oldukça geniş ve yaygındır. Bu salon içerisinde uygulamayı yapacak olan kişiler eğitimli masör ve masözlerdir. Profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Talebe göre veya masajın çeşidine göre uygulama esnasında masaj yağları kullanılmaktadır. Tek yapılması gereken masaj salonuna başvurmaktır. Antalya masöz bayan masaj personeli refakatinde yapılan uygulama genelde el ile yapılsa da çeşitli masaj aletleri kullanılabilir.

Antalya Masaj Salonu Belek İçerisinde Yapılan Uygulamanın Vücuda Olumlu Etkileri

Masaj uygulaması herkese yaptırılabilir. Ancak herhangi kötü bir hastalığa sahip olan kişiler uygulamayı yaptırmadan önce doktora başvursa daha sağlıklı olabilmektedir. Bunun dışında Antalya masaj salonu Belek herkese hizmet vermektedir. Uygulama esnasında kişiler olumlu etkilerini hissetmeye başlar. Kaslar büyük ölçüde rahatlamaktadır, stres nedeniyle kasıldığında masaj ile gevşetilmektedir. Kas yapışıklıkları açılmaktadır. Sindirim sistemi düzenlenmektedir. Kabızlık ve benzeri sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Sinir sistemi sağlığı, stres yönetimi için bu uygulama tercih edilebilmektedir. Kan dolaşımı düzenlenir, dolaşım sistemi dengeli hale getirilir. Cilt git gide güzelleşmektedir, deri daha esnek hale gelmektedir.

antalya masaj salonu belek

Hangi Mutlu Son Masaj Uygulamaları Yapılmaktadır?

Masaj uygulaması için Antalya masaj salonu Belek tercih edilebilmektedir. Birçok teknik ve yöntem bulunmaktadır. Thai Masajı, Bali Masajı, Shiatsu Masajı, Selülit Masajı, Sporcu Masajı, Aromaterapi, Refleksoloji, Derin Doku Masajı, İsveç Masajı yapılabilmektedir. Her birinin çeşitli yapılış amaçları bulunmaktadır. Sporcuların spora hazırlanması için sporcu masajı, kadınların selülitlerden kurtulması için selülit masajı, ayakların rahatlatılması için refleksoloji yapılmaktadır. Klasik ve orta yoğunlukta bir masaj isteyenler ise İsveç Masajı tercih edebilmektedir. Aromaterapi ise çeşitli yağlar kullanılarak yapılan hafif bir masaj türüdür. Derin doku masajı fazla baskılı bir masajdır. Bu masaj da hem tedavi için yapılmaktadır hem de ağır masaj isteyenlere uygulanmaktadır. Masaj türleri doktorların önerisi ile de yapılabilmektedir. Antalya Mutlu Son bu nedenle tedavi için tercih edilebilmektedir.


Bundan önceki yazımızda Antalya Masaj Salonları hakkında bilgiler sunduk, ilgilinizi çekebilir..

"Antalya Masaj Salonu Belek Şubesi" için 3 yorum
 1. Soner yay diyor ki:

  Makalenizde bulunan masajın sadece zevk ve rahatlama için değil sağlık için yapıldığı su götürmez bir gerçek. İnsanlara masajın önemini anlatma şeklinizi çok beğendim bu konuda çok başarılısınız.

 2. Rıdvan Çotuk diyor ki:

  Belek’teyim, burda pek masaj salonu bulamadım efendim. Antalya mutlu son masaj içerisindeyken burda da şubeniz olacağını düşünmüştüm bu makalenizi okuduktan sonra. Sanırım siz Muratpaşa tarafındasınız. Aradım ama devamlı meşgul çalıyordu, sanırım yoğunsunuz. Bu benim numaram 0534382**** (Telefon Numarası Gizlenmiştir!)

  • admin diyor ki:

   Öncelikle Antalya’ya hoşgeldiniz efendim. Maalesef Belek’te şubemiz yoktur; Allah nasip ederse orada da açacağız seneye. Not: Telefon numarası paylaşmak yasak olduğundan dolayı gizlenmiştir; size en yakın zamanda geridönüş sağlayacağız; esenlikler dileriz..


Yorum yap