Antalya Masaj Salonu Hizmeti

Tarih: 22 Ekim 2018

masaj salonu

Antalya Masaj Salonu hizmeti başlıklı bu yazımızda sizlere genel olarak masaj hizmetimiz hakkında biraz bilgilendirme yapacağız. Masaj tüm dünyada uygulanan, etkisi oldukça büyük olan bir uygulama türüdür. Eğitim almış masaj uzmanları tarafından yapılmaktadır. Uygulamayı yapan kişinin eğitimli, deneyimli, sertifikalı olduğuna mutlaka dikkat etmek gerekir. Aksi takdirde uygulamada yapılacak bir hata vücutta olumsuz durumlara sebep olabilmektedir. Masaj genelde el ile yapılmaktadır. Fakat el dışında masaj aletleri kullanılabilir, masaj yapmaya yarayan çeşitli ürünler tercih edilebilir. Bu durum kültürden kültüre de farklılık gösterebilmektedir. Çünkü her kültürün kendine özgü bir masaj alternatifi bulunmaktadır. Yararları da değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Antalya hamam hizmeti tercih edilerek masaj hizmeti alınabilir.

Antalya’da Kişiye Özel Masaj Hizmeti!

Masaj, yapılırken kişileri oldukça ferahlatan bir uygulamadır. Çeşitlerine göre kişiler üzerindeki faydaları değişiklik göstermektedir. İsveç Masajı klasik bir masajdır, el ile ortalama bir yoğunlukta yapılmaktadır. Thai Masajı Tayland ülkesine özgü bir masajdır, biraz sert bir masajdır dayanma gücü istemektedir. Aromaterapi masajı farklı yağlar kullanılarak yapılan hafif bir masajdır, stresi azalttığı bilinmektedir. Sıcak taş masajı negatif enerjiyi atmak için tercih edilen bir yöntemdir, sıcak ya da soğuk taşlar tercih edilmektedir. Refleksoloji ise ayağa yapılan bir masaj türüdür. Ayağın altındaki noktalar vücudun belli organlarını temsil eder. Bu nedenle ayakaltına yapılan masajın etkileri oldukça büyüktür. Antalya mutlu son masaj hizmeti içerisindeki uygulamalarda farklı farklı yağlar kullanılmaktadır. Genelde vücudu rahatlatan nane yağı, kekik yağı, gül yağı tercih edilmektedir. Özel bir yağ talep etme imkanı da bulunmaktadır.

antalya masaj salonu

Masajın Vücut İçerisindeki Olumlu Etkiler

Kişiler Antalya masaj salonu içerisinde hizmet almak istiyorsa çeşitli faydaları ile karşı karşıya kalacaktır. Öncelikle cildi güzelleştirir, cilt daha kanlı ve canlı görünür ayrıca deri daha elastik hale gelir. Kaslarda yumuşama sağlanmaktadır, stresin oluşturduğu kasılmalar rahatlatılır. Sindirim sistemine olumlu etkileri olduğu için kabızlık sorunlarına çözüm bulunabilir. Bu sayede Antalya masöz bayan Kan dolaşımı hızlandırılır ve kalpteki yük azaltılır. En önemlisi ise stresle başa çıkmaya destek olur. Özellikle şehir hayatının kargaşası ve yoruculuğu içerisinde yaşayan kişiler masaj uygulamalarını talep etmelidir. Beyindeki gereksiz düşünceleri azaltır.

"Antalya Masaj Salonu Hizmeti" için 8 yorum
 1. Turgay diyor ki:

  Günümüzde kendimizi böyle iyi hissedebileceğimiz çok az yer kaldı ve sağlık açısından çok iyi olan masaj hamam bu gibi şeylere önem vermemiz gerek. Henüz denememiş olsamda tesisinizi çok merak ediyorum okuduğum yorumlara sitenizdeki yazıları bakılırsa mükemmel bir yer ellerinize sağlık.

 2. Harun Kolal diyor ki:

  masajın önemi hakkında yazılan yazılarınıza hayran kaldım reklam yapmak yerine önemli bilgiler vermeniz harikulade birşey böyle ilgili ve bilgili insanlar görmek mutluluk veriyor.

 3. Hamdullah diyor ki:

  Merhaba, Almanya’dan gelicem Antalya’ya. Sitenizi googleda gördüm, dediğiniz gibi hizmetleriniz varsa çok memnun olurum. Antalya mutlu son masaj salonlarını çok önerdiler bana, inşallah dedikleri gibi vardır. Hamam ve sauna hizmeti de almak istiyorum, gelince arıcam sizi inşallah.

 4. Haluk Batın diyor ki:

  Adresinizi googleda buldum. Numaranızı aradım ama cevap vermedi kimse, sanırım açmadınız daha salonu. Antalya’da masaj yaptırabileceğim bir yer arıyodum. Sonu 24 olan numaradan aradım sizi, gördüğünüzde dönerseniz sevinirim, iyi çalışmalar.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Haluk bey, aradığınız numaradan dönüş yapıldı. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, esenlikler dileriz.

 5. Yusuf Taşboğan diyor ki:

  Antalya’ya geliyorum bu yaz. Geldiğimde güzel bi yerde masaj da yaptırmak istiyordum. Google’dan buldum sitenizi. Belirttikleriniz var ise gelmeyi çok isterim. Antalya’da mutlu son masaj yaptırmayı çok istiyorum. Hem gelmişken bi de hamamda da kese attırırım. Arkadaşımla birlikte gelicez. Bana mail adresimden ulaşabilirseniz sevinirim.

 6. Okan diyor ki:

  Antalya’ya geldiğim gün sizi ziyaret etmek isterim. Bir arkadaşım sizden çok bahsetti, özellikle personellerinizin ilgisi takdire şayanmış. Hamam’a çok gittim ama herhangi bir masaj salonuna gidip mutlu son masaj yaptırmadım, çok heyecanlıyım. Gelince arıcam sizi.

 7. Onur diyor ki:

  anlamadığım bi konu var, masaj hizmetinizin ücreti ne kadar ki?


Yorum yap