Aroma Terapi Nasıl Uygulanır?

Tarih: 23 Şubat 2020

Aroma Terapi Nasıl Uygulanır

Antalya mutlu son masaj salonu sizin için en iyi aromaterapi uygulamasını gerçekleştiriyor! Aromaterapi özellikle hoş kokulu yağlarla yapıldığı için birçok kişi tarafından çok sevilir. Sağladığı etkiler masaj anında hissedilir.

Aromaterapi nedir? ; Aromaterapi bitkilerden elde edilen özel yağlarla yapılan bir masaj uygulamasıdır. Bitkilerin yaprak, çiçek ve kökleri damıtılır;  yağlar bu şekilde elde edilir. Önleyici, tedavi edici ve rahatlatıcı özellikleri vardır. Hastalıklara, rahatsızlıklara karşı faydalı bir uygulamadır. Ruhsal ve bedensel rahatlamayı üst düzeyde sağlar.

Antalya SPA hizmetlerimiz arasında yer alan Aromaterapi kesinlikle bilgi ve deneyimi olan kişilerde uygulanmalıdır. Ruh-beden ve zihin dengesi için Aromaterapi mesajlarımız müşterilerimizi çok rahatlatır.

Aroma Terapi Nasıl Uygulanır

Gevşeten, dinlendiren ve rahatlatan bu yöntem yumuşak hareketlerle uygulanan bir masajdır. Düşük tempoda ve hafif bir şiddette masaj yapılır. Bitkisel yağ özleri bu sayede büyük bir rahatlama sağlar. Derinin yüzeyi bu yağlar ile ısınacaktır. Yoğun kas ağrıları için etkiyi kısa sürede görmeniz mümkündür.

Antalya mutlu son masaj için Aromaterapiyi seçtiğinizde güzel ve hoş kokuların psikolojik-ruhsal etkisini de hemen hissedebilirsiniz. Sizi yoran, zihninizi, bedeninizi yıpratan olumsuz olayların etkisi giderilir. Fiziksel rahatsızlıklar için de önemli bir uygulamadır.

Uzman ekibimiz kullandıkları bitkisel özlü mis kokulu yağlarla aynı anda cildinizin de beslenmesini sağlarlar. Antalya hamam seçeneği arıyorsanız, güvenilir ve temiz hamam hizmetimizi deneyebilirsiniz. SPA, hamam, buhar banyosu gibi birçok keyifli, canlandıran ve rahatlatan hizmetimiz için bizi hemen arayabilirsiniz.

"Aroma Terapi Nasıl Uygulanır?" için 5 yorum
 1. Cevdet diyor ki:

  Makale basliginiz dikkatimi cekti. Bilgilendirici, biliclendirici yazılarınız var. Henüz iş yerinizi ziyaret edememiş olsamda en kısa zamanda geleceğim. Şimdiye kadar ki izlenimlerim ve gördüğüm yorumlar sizler hakkında tamamen olumlu düşünceler de olmamı sağladı.

 2. Ersin diyor ki:

  Şu yorgunluğumu ve sinirimi atmak istiyorum. Sitenizinde sıkı takipçisiyim bir de iş yerinizde masaj, hamam keyfi yaparsın var rezervasyon ve bilgilendirmeye nereden ulaşabilirim.

 3. Tahsin diyor ki:

  masaj konusunda benim için akan sular durur çünkü sağlığım için sık sık masaj yaptırmak zorundayım ve bir süredir masaj salonunuza geliyorum oldukça ilerleme kaydettik çok memnunum .

 4. Polat diyor ki:

  Salonunuzda çok keyifli vakit gecirdigimi belirtmek isterim. Daha yeni deneyimledim fakat vazgeçemeyeceğim bir hizmetmiş. Herkese ilgili davranışından ve sınırsız hizmetten dolayı teşekkür ederim. ?

 5. Mahmut diyor ki:

  Yeni güncel yazılar geldiğini fark ediyorum zaten sitenizi sürekli takipteyim. Diğer yazılar gibi bu metinde bilgilerle dolu. Işinizin ehli insanlarsınız??


Yorum yap