Bali Masajının Faydaları Nelerdir?

Tarih: 24 Şubat 2020

Bali Masajının Faydaları Nelerdir

Antalya SPA hizmetlerimizin kapsamında Bali masajı da vardır. Bali masajı ile tüm vücut hedeflenir. Derin doku masajı olarak da isimlendirilen bir masaj türüdür. Beden ve zihnininiz arasındaki dengenin kurulması için yararlanabileceğiniz en etkili masajlardan biridir.

Antalya mutlu son masaj salonu Doğu kültürüne ait olan Bali masajı ile müşterilerine aradıkları rahatlamayı sağlıyor. Bali masajı özellikle Çin, Hindistan ve Güney Asya’da çok yaygın olarak uygulanıyor.

Bali masajında aromatik yağların kullanılması önemlidir. Bu yağlar çoğunlukla cildinizdeki sürtünmeyi azaltacaktır. Tabiki masajlarda bitkisel aromatik yağ kokularının psikolojik rahatlatma etkisi de göz ardı edilemez.

Antalya mutlu son masaj salonumuzda Bali masajı esnasında beyninizin tamamen gevşemesi ve dış uyarılardan uzak kalmanız için gerekli atmosfer oluşturulur. İşitseli ve görsel açıdan kontrolü bırakıp, rahatlamanız amaçlanır.

Bu masaj türünde önce hafif hareketler vardır ancak ardından sert ve kuvvetli baskılar uygulanır. Böylece kas dokusu esnetilir; vücut gevşer.

Bali Masajının Faydaları Nelerdir

Bali masajının faydaları:

 • Gergin kaslar gevşer
 • Koku duyusuna aromatik yağlar ile etki yapıldığından zihinsel rahatlama sağlanır
 • Kan akışı hızlanır ve enerji tüm bedene yayılır
 • Cilt daha canlı ve sağlıklı görünür
 • Bacak ve ayaklarda belli noktalara baskı uygulanarak bazı ağrılar giderilir
 • Boyun ağrısı ve baş ağrısına karşı etkilidir
 • Stresi ve kaygıyı azaltır

Masaj salonumuzda Antalya hamam hizmeti de verilir. Kapsamlı SPA, hamam ve tüm masaj hizmetlerimiz için bizi arayıp, randevunuzu alabilirsiniz.

"Bali Masajının Faydaları Nelerdir?" için 2 yorum
 1. Yunus diyor ki:

  Dinlenmem için en pratik yöntem olan mesajı en çok sizin solumuzda yaptırmayı seviyorum. Uzman ekibinizle beraber mükemmel bir hizmet sunuyorsunuz. Antalya mesaj olarak hepinize teşekkür ederim her zaman mekanınızdan mutlu ayrıldım.

 2. Faruk diyor ki:

  Tesisinizde Bali masajı var mı acaba çok merak ediyorum hiç masaj deneyimim olmadı ve tesisinizle ilgili çok olumlu yorumlar duydum .


Yorum yap