Boyun, Baş ve Omuz Masajları Nasıl Yapılır?

Tarih: 25 Şubat 2020

Boyun Baş ve Omuz Masajları Nasıl Yapılır

Antalya SPA masajlarımızda boyun, baş ve omuz sertlikleri, tutulmaları, sorunları için de destek sağlanır. Düzenli yapacağınız masajlar sadece olan sorunları hafifletmekle ya da yok etmekle kalmaz aynı zamanda bu tarz problemlerin tekrar ortaya çıkmasına karşın önleyicidir.

Antalya mutlu son masaj salonu paketlerimizde birçok farklı türde masaj bulunur. Uzak Doğu masajları, klasik masajlar ve alternatif masaj çeşitleri için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzde özellikle çok fazla stres nedeniyle baş, boyun ve omuz problemlerinde artış görülür.

Boyun, baş ve omuz masajları için şunlardan bahsedebiliriz:

 • Bölgesel masaj türlerimiz arasındadır
 • Baş ağrısı, uykusuzluk, tutulmalar, sırt ve boyun ağrıları için çok etkilidir
 • Saç ve saç derisini masaj güçlendirir; daha sağlıklı saçlar çıkar
 • Gerginliği, stresi alır
Boyun Baş ve Omuz Masajları Nasıl Yapılır

Antalya mutlu son masaj salonu hizmetlerimizde tüm vücut için olduğu kadar bölgesel etki eden masaj türleri de vardır. Profesyonel terapistlerin uzman ellerine kendinizi teslim ettiğinizde bu bölgelerdeki sorunlarınızın hızlı biçimde azalmaya başladığını hissedebilirsiniz.

Stresin en çok vurduğu bölgeler arasında baş-boyun ve omuz yer alır. Sırt bölgesi için de masaj tekniklerimiz bulunur. Stres dışında yanlış oturma, ağır kaldırma gibi etkenler de belirli bölgelerinizde sorunlar yaratabilir.

Bu bölgelerde genelde nazik masaj hareketleri uygulanır. Yoğun ve yumuşak hareketler daha etkilidir. Masaj avuç içleri ile yapılır. Belirli noktalara biraz baskı uygulanabilir. Baş parmaklar ile hafif uyarıcı etkiler yapılırken, aromatik yağlar masajın etkisini arttırır. Antalya hamam hizmetlerimiz de bulunur. Tüm kapsamlı SPA seçeneklerimiz için bizi arayabilirsiniz.

"Boyun, Baş ve Omuz Masajları Nasıl Yapılır?" için 6 yorum
 1. Ömer faruk diyor ki:

  Bir iki yorda tesisin nasıl olduğuyla ilgili yorumlar gördüm. Ben cevap vermek isterim. Harika bir yer öncelikle temiz, işinde titiz, saygılı çalışanları var. Ben beğenerek gidiyorum doğrusu tavsiyede ederim.

 2. Cem ben diyor ki:

  Sağlık günümüz şartlarında o kadar çabuk zarar gören birşey haline geldi ki bir spor egitmeni olarak şaşıyorum. Masa başı çalışanlar, telefona, bilgisayara sürekli bakanlar kesinlikle sırt ve boyun ağrısı en büyük sorunları oluyor. Egzersizle beraber muhakkak ek olarak sağlık için masajda şart ve bu yazınızda ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.

 3. Cem diyor ki:

  Sağlık günümüz şartlarında o kadar çabuk zarar gören birşey haline geldi ki bilir spor egitmeni olarak şaşıyorum. Masa başı çalışanlar, telefona, bilgisayara sürekli bakanlar kesinlikle sırt ve boyun ağrısı kesinlikle en büyük sorunları oluyor. Egzersizle beraber kesinlikle ek olarak sağlık için masajda şart ve bu yazınızda ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.

 4. Vural diyor ki:

  Şöför olduğum için her zaman boynum tutulur. Bir süredir sizlere düzenli masaj yatırmaya gelmeye başladım, bugün bu ağrılar azaldı. Özellikle boynumda ki masaj neredeyse yok oldu. Tabi her sey masaj değil bizde dikkat etmeliyiz bir noktada.

 5. Cavit diyor ki:

  Sitenizi çok beğeniyorum. Yazılar çok ilgi çekici insanın ne yapıyorsa bırakıp masj, hamam, spa keyfi yaptırması geliyor. Antalya ziyaretimde ilk adresim Antalya şu masaj olacak.

 6. Adem diyor ki:

  Vücudumun bir çok yerinde fıtık var ve ameliyat olmak yerine sorunumu geleneksel yöntemlerle çözmek istiyorum. Tesisinizde sağlık sorunları için masaj yapılıyor mu ? Hangi masaj iyi gelir bilemiyorum ama denemek istiyorum.


Yorum yap