Hamam Ve Kese İkilisiyle Kendinizi Şımartın!

Tarih: 17 Mart 2020

Hamam Ve Kese İkilisiyle Kendinizi Şımartın

Hamam ve kese birbirleriyle uyumlu uygulamalar olmakla birlikte vücut sağlığının korunması açısından son derece önemlidir. Cildi güzelleştirdiği gibi kan dolaşımını hızlandırır ve aynı zamanda ruhsal anlamda daha iyi hissetmenize katkı sağlar. Antalya mutlu son masaj ya da hamam hizmetleri sayesinde günün stresinden birkaç saat uzaklaşarak kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Kese İle Ölü Deriler Temizlenir!

Hamam sonrasında uygulanan kese, ölü derilerin temizlenmesine, açılan gözeneklerin arındırılmasına ve ciltteki pürüzlerin ortadan kaldırılmasına katkı sağlar. Antalya hamam uygulaması sonrasında tüm vücudunuzun gevşediğinizi ve rahatladığınızı hissedebilirsiniz.

  • Türk adet ve geleneklerinde önemli bir yere sahip olan hamam, düzenli olarak kullanıldığında en iyi şekilde bakım yapılmasına zemin hazırlar.
  • Sıcak ve buhar birleştiğinde tüm cildiniz ışıldar ve her zaman olduğundan daha da parlak görünür.
  • Kıl dönmesi ya da cilt rahatsızlıklarınız varsa eğer düzenli olarak kese yaptırmanız faydalı olacaktır.
Hamam Ve Kese İkilisiyle Kendinizi Şımartın

Hamam Hem Ruha Hem De Bedene İyi Gelir!

Antalya spa merkezleri içerisinde hamam uygulaması da vardır. Cildi ya da vücudu temizlemesinin yanı sıra aynı zamanda ruhunuzun da dinlenmesine katkı sağlar. Antalya mutlu son masaj salonu veya hamam seçenekleri sayesinde kendinizi birkaç saatte olsa şımartmanız son derece kolaydır. Kese sırasında cildin yukarı doğru kalkması, esnemesi ve kırışıklık çizgilerinin de masaj ile birlikte tedavi edilmesi dikkat edilen önemli unsurlardan biridir.

"Hamam Ve Kese İkilisiyle Kendinizi Şımartın!" için 2 yorum
  1. Hayri diyor ki:

    Hamam, kese, sauna, masaj hepsinde harika Antalya masaj. Mutlu sonla bitiyor masajların hepsi harikasınız gerçekte.?

  2. Hayrullah diyor ki:

    Müthiş uygulamalar mevcut tesisinizde, temizlik ve kalitede de en önde gelen markasınız bence. Her fırsatta gelmeye çalışıyorum ve herkese de tavsiye ederim.?


Yorum yap