Köpük Masajı Güzellik Uygulaması

Tarih: 27 Şubat 2020

Köpük Masajı Güzellik Uygulaması

Uzun süredir tercih edilen, hamamdan sonra olmazsa olmaz uygulamalardan bir tanesi köpük masajı olarak karşımıza çıkar. Antalya hamam işlemi sonrasında profesyonel isimlerden köpük masajı talep edebilirsiniz. Böylelikle cildinizin daha iyileşmesine ve dinlenmenize zemin hazırlar. Günlük yoğun iş temposundan sıkıldıysanız eğer sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Köpük Masajı İle Cilt Canlanır!

Antalya spa merkezlerinde uygulanan masaj ile birlikte cildin canlanması ve hücrelerin harekete geçirilmesi amaçlanır. Vücudun her noktasını harekete geçirecek mesaj sonrasında, kan akışı da yoğunlaşır. Gün boyu hareketsiz bir şekilde çalışan ve bu nedenle ağrıları olanlar açısından doğru seçimdir.

 • Antalya mutlu son masaj salonu sayesinde günlük rutinlerinizden arınarak kendinize vakit ayırabilirsiniz.
 • Yaklaşık olarak 30 ya da 40 dakika içerisinde masaj tamamlanır ve köpük ile birlikte cildin nemi daha fazla hapsetmesi amaçlanır.
 • Hemen hamam ve kese sonrasında masaj yaptırmak, açılan gözeneklerin ya da dokuların daha da yumuşatılması açısından önemlidir.
Köpük Masajı Güzellik Uygulaması

Gözenekler Tamamen Arınır Ve Parlar!

Antalya mutlu son masaj uygulamaları sayesinde kendinizi olduğunuzdan daha dinamik ve aynı zamanda enerjik hissedebilirsiniz. Cildin parlamasına ve sağlıkla ışıldamasına yardımcı olan işlemlerden biridir. Profesyonel isimlerle çalışmak daha iyi sonuçlar alabilmek adına önemlidir. Köpük masajı yapılırken özelikle ağrıyan noktaların ve vücutta sertleşen kasların yumuşatılması amaçlanır. Böylelikle tüm kaslarınız harekete geçir ve günlük rutinlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

"Köpük Masajı Güzellik Uygulaması" için 4 yorum
 1. Haydar diyor ki:

  Tesisinizi çok merak ediyorum. Duyumlarima göre sık, temiz ve kaliteli bir tesisiniz varmış. Randevu sisteminiz nasıl öğrenmek isterim yarın veya sonraki gün gelmek istiyorum.

 2. Haluk diyor ki:

  İsmi bile rahatlatıcı etki bırakıyor, uygulamasını düşünemiyorum. Bu yorgun, stresli günlerde ben dahil birçok insanın ihtiyacı var bu gibi şeylere. Masaj, spa, hamam sağlık açısından da çok değerli umarım herkes bunun bilincinde olup doğru tercihle size gelirler.☺️

 3. Orkun diyor ki:

  Hayalimde doğrusu her yer köpük köpük ohh rahatliyorsun, ne ağrın kalıyor, ne derdin birde mutlu huzurlu oluyorsun valla hayali bile güzelmiş ? en kısa zamanda ordayım Antalya masaj ??

 4. Ender diyor ki:

  Tesisinizde müthiş uygulamalar var. İnsanın gelip derdini tasasını unutmak istiyor. Birde öyle güzel anlatılmış ki resmen canım masaj çekti bunca işin gücün arasında. En yakın zamanda gelmek isterim.


Yorum yap