Manavgat Masaj Salonu Şubesi

Tarih: 26 Nisan 2019

manavgat masaj salonu

Manavgat masaj salonu şubesinde hizmet alabilmek için salondan randevu almak gerekir. Masaj adı verilen uygulamanın tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. İnsanlığın varlığından bu yana çeşitli amaçlarla çeşitli şekilde masajlar yapılmaktadır. Hatta her kültürün her ülkenin kendine özgü masaj stili bile bulunmaktadır. Masajın faydaları da oldukça fazladır. İnsan sağlığına hem bedenen hem de ruhen çeşitli şekilde yararları bulunmaktadır. Ancak bu uygulamayı yaptırmanın da belli başlı kuralları vardır. Bazı hastalıklara sahip olan kişilere yaptırması tavsiye edilmez. Bu açıdan dikkat edilmelidir. Salona başvurduktan sonra istenilen teknikte masaj yaptırılabilir.Manavgat’da Antalya masaj salonu arayanlar bizlere ulaşabilirler.

Manavgat Masaj Salonu İçerisinde Verilen Hizmet Alternatifleri

Masaj hizmeti almak isteyen kişiler Manavgat masaj salonu seçeneğini kullanabilmektedir. Burada birçok masaj türü hizmeti verilmektedir. İstenilen masaj türü doğru masör ve masöz yardımı ile yaptırılmaktadır. Masaj seçenekleri arasında İsveç Masajı, Anti Selülit Masajı, Tai Masajı, Derin Doku Masajı, Aroma Terapi Masajı, Dolaşım Masajları, Baş- Omuz Masajı, Sırt Masajı, Ayak Masajı yer almaktadır. Bu masaj türlerinin her biri vücudun farklı bir noktasına etki etmekte ve farklı sonuçlar oluşturmaktadır. Uygulamayı daha kaliteli hale getirmek için verilen masaj hizmetine çeşitli yağlar da eklenmektedir. Antalya mutlu son masaj sektöründe doğal ürünlerle masaj uygulaması yapan çok nadir yerler vardır. Yağ kullanımı ile uygulama daha etkili hale gelir. Bu yağlar arasında bergamot yağı, defne yağı, gül yağı, kekik yağı, lavanta yağı, melisa yağı ve nane yağı yer almaktadır. Uygulama yapılırken bu yağların kullanılması hem cildi yumuşatır hem de yağların farklı faydaları vücuda girmiş olur.

manavgat masaj salonu

Masaj Hizmetlerinin Yararları Nelerdir?

Yatıştırıcı bir etkisi vardır, sinir sistemini rahatlatır. Dolaşım sistemini harekete geçirir, kalbin gereğinden fazla yorulmasını önler, Sindirim sisteminde de büyük bir etkiye sahiptir, eğer boşaltım sıkıntısı varsa masaj ile bu sorun onarılabilir. En önemlisi ise kaslara olan faydasıdır. Kaslar eğer kasılmışsa, ağrısı varsa masaj ile kaslar rahatlatılır ve daha sağlıklı hale gelmesi sağlanır. Cildi de fazlası ile güzelleştirmektedir. Kişiler Manavgat masaj salonu tercih ederek uygulama yaptırdıktan sonra birçok olumlu etkisi ile karşı karşıya kalır. Kan dolaşımı hızlandığı için cilde canlılık katar.


Bundan önceki yazımızda Antalya Masaj Salonu Lara Şubesi hakkında bilgiler sunduk, ilgilinizi çekebilir..

"Manavgat Masaj Salonu Şubesi" için 7 yorum
 1. Hüseyin diyor ki:

  çok sevinirim yarın hemen geleyim tabiki ilk olarak bilgi alabilirmiyim tesekkurler

 2. Ahmet Tosun diyor ki:

  Bugün manavgat şubenizi ziyaret etmek ve masaj olmak istiyorum
  . Fiat ve adresinizi rica etseö

 3. Erdogan diyor ki:

  Merabalar manavgat şubenizi ziyaret etmek istiyorum fiyat ve adres hakkında bildi alabilirmiyim

 4. Gökhan diyor ki:

  Hamam deneyimim oldu tesisinizde birde masaj için gelmek istiyorum acaba hangi günlerde daha sakin oluyor tesisiniz?

 5. Şükrü diyor ki:

  Manavgat masaj salonu şubenize ziyaretim sırasında sorunsuz geçen sürem ve aldığım ilgi inanılmaz güzeldi. Çok keyifli dakikalar geçirdim herkese tavsiye ederim ve Manavgat’ta bulundukça ziyaret etmeyi ihmal etmeyeceğim.

 6. Hüseyin diyor ki:

  Manavgat şubenizi perşembe yada cuma günü ziyaret etmek istiyorum. Fiyat ve adres verebilir misiniz.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Hüseyin bey, fiyat ve adres bilgisi mail yoluyla aktarıldı. Keyifli vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz!


Yorum yap