Antalya SPA Hizmetleri Nelerdir?

Tarih: 10 Mart 2020

Antalya SPA Hizmetleri Nelerdir

Antalya SPA merkezimizde hizmetlerimiz çok geniş kapsamlıdır. İhtiyacınız olan ve arzuladığınız her SPA seçeneğini bulabilirsiniz. SPA artık modern çağda çoğu insanın hayatlarına gereklilik olarak soktuğu bir uygulamadır. Eskiden lüks olarak görülen masaj yaptırma şu anda insan sağlığına etkileri nedeniyle bu şekilde görülmüyor.

Antalya mutlu son masaj hizmetlerimiz arasında şunlar bulunur:

 • Sauna
 • Hamam
 • Masaj
 • Buhar odası
 • Jakuzi

SPA uygulamaları ilk olarak Roma döneminde çıkmıştır ve yüzyıllarca insanlar bu hizmetlerin şifacı gücünden yararlanmışlardır. SPA merkezleri ruhsal rahatlamanın yanı sıra fiziksel tedavi açısından da etkilidir.

Buhar hamamında su buharının etkisiyle rahatlayabilir; gözeneklerinizi açabilirsiniz. Yoğun iş temposu içinde olanlar buhar hamamını sıkça tercih ederler. Antalya mutlu son masaj salonu olarak buhar odası hizmeti de veriyoruz.

İsveç masajı bir başka popüler uygulamalarımız arasındadır! Bel, kol ve el bölgeleri için özellikle çok etkilidir. Thalaso masajında ise deniz tuzu peelingi kullanıyoruz; böylece cildiniz ölü hücrelerden arınıyor.

Antalya SPA Hizmetleri Nelerdir

Antalya SPA hizmetlerinin en sevilenleri arasında tabiki Aromaterapi uygulamaları da bulunuyor. Çiçek ve bitki özlü kremler, doğal yağlar, mis gibi kokularıyla size ekstra bir rahatlık sunuyor. Ayrıca özel bölgesel masaj isteklerinde de bulunabilirsiniz. Bölgesel ağrılarda ya da sorunlarda bu türde masaj ile anında rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Antalya hamam seçeneğimizden de faydalanın! SPA merkezimizde hamam ve kese hizmeti de veriliyor. Siz de çok stresli hissediyorsanız, ruhsal ve bedensel olarak rahatlamaya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz.

"Antalya SPA Hizmetleri Nelerdir?" için 4 yorum
 1. Hasan diyor ki:

  Her daim harika hizmetiyle beni mutlu eden Antalya’nın en iyi masaj salonlarından biri. Herkese tavsiye ederim mükemmel bir yer.????

 2. Pars ali diyor ki:

  Antalya masaj ailesi size çok teşekkür ederim. Dün ilk defa geldim tesisinize, aldığınız her kuruşu hakettiğinizi düşünüyorum, çok memnun kaldım tekrar tekrar geleceğim.

 3. Kemalettin diyor ki:

  Büyük bir zevkle gidiyorum, rahatlıyorum, tüy gibi hafifliyorum dönüyorum evime. Resmen mutluluk paketi satıyorlar. Ellerinize sağlık Antalya masaj hep memnun ettin beni. ☺️?

 4. Şehmuz diyor ki:

  Daimi müşteriniz olarak burdan teşekkür etmek istiyorum. Her zaman ilgiyle ve sabırla hizmet verdiniz, ellerinize sağlık sayenizde birçok agrimdan kurtuldum. Gitmek isteyen herkese öneririm.


Yorum yap