Thai Masajı Nedir? Nasıl Uygulanır?

Tarih: 28 Şubat 2020

Thai Masajı Nedir Nasıl Uygulanır

Thai masajı ile üzerinizdeki tüm stresi atabilir ve kendinizi rahatlatabilirsiniz. Thai Masajı Antalya mutlu son masaj salonu bünyemizde Uzak Doğu masaj türleri arasındadır. Bu masaj türü Uzak Doğu’nun geleneksel şifa türlerindendir. Uzman ve kalifiye masaj terapistlerimizin sihirli elleri sorunlarınızı büyük oranda azaltacak. Mutlu ve canlanmış hissedeceksiniz.

Antalya mutlu son masaj merkezimizde Thai masajı şu şekilde uygulanır:

 • Çekme, baskı ve gerdirme gibi masaj hareketleri yapılır
 • En az 1,5 saat sürer ve sert bir masaj türüdür
 • Yarı sert bir zemin kullanılır
 • 60 farklı hareket içerir
 • Bedeninizin hiç çalışmayan bölgelerinde bile rahatlık görülür
 • Çok eski zamanlardan beri şifa için uygulanan bir masajdır
Thai Masajı Nedir Nasıl Uygulanır

Antalya SPA masaj türleri arasında en sert ve etkili olan masajlardandır. Thai masajı ile vücut birçok fayda görür. Sert ve zorlayıcı olsa da masaj sonunda kendinizi çok rahatlamış bulacaksınız. Zihinsel, bedensel ve ruhsal dengeniz için çok etkili bir masajdır.

Thai masajı vücuttaki enerji dengesini sağlamaya yöneliktir. Hatta birçok tıbbi ilaç kadar etkili olabilir. Vücudunuzdaki her organ için canlandırıcıdır. Kuru bir masaj terapisidir. Tarihi bugünden 2500 yıl öncesine dayanır. Uygulamalar ve teknik Tayland’da gelişmiş olmasına rağmen asıl olarak Hindistan’a ait bir masaj türü olduğu söylenir.

Sayısız faydaları ile birçok masaj hizmetimizden yararlanabileceğiniz gibi Antalya hamam seçeneğimizi de deneyebilirsiniz. Düzenli hamam ve kese işlemleri ile kısa sürede kendinizde büyük farklılıklar hissedeceksiniz.

"Thai Masajı Nedir? Nasıl Uygulanır?" için 4 yorum
 1. Farhi can diyor ki:

  Thai masajı çok güzel bir şeydir 🙂 Antalya masaj bu sektörün en iyisi. Her gittiğimde memnun şekilde ayrilmamı sağladılar. Çok iyi bir ekip teşekkür ederim ?

 2. Barçın diyor ki:

  Geçtiğimiz günlerde işletmenize masaj için geldiğimde sizlere pek çok soru sormuştum, sizde hem sorularımı cevaplayıp ayrıca merak ettiğim şeylerde sitenizden her zaman bilgi alabileceğimi söylemiştiniz ve gerçekten çok haklısınız bir masaj sitesine değilde sanki bir ansiklopediye girdim. ?

 3. Adnan diyor ki:

  Bu ne güzel bir hizmet ister Thai masajının yumuşacık dokunuşu, ister hastalıklar için şifalı dokunuşlar hangisi talebinizse burada hepsi mevcut. Çok seviyeli bir iş yeri olduğu içinde ayrı güzel.

 4. Bahtiyar diyor ki:

  İki büklüm gidip turp gibi döndüm. Hem fiziksel, hem de psikolojik olarak rahatladığımı hissediyorum. Keşke her sabah uykudan uyanır uyanmaz elimizin altında olsa böyle güzel masaj salonları.?


Yorum yap